Oryginalne i niepowtarzalne meble na indywidualne zamówienie

wyposarzenie_wnentrz

Meble na indywidualne zamówienie cieszą się w dzisiejszych czasach, dwudziestego pierwszego wieku, coraz większym zainteresowaniem. Co jest ważne dzięki nim cały dom lub mieszkanie może stać się funkcjonalne, a przy tym można oszczędzić sporą ilość miejsca. Meble takie można wykonać pod kątem swoich predyspozycji i według indywidualnego planu, oczywiście ze wcześniejszym uzgodnieniem z fachowcem. Meble takie mogą być zainstalowane w każdym pomieszczeniu, czyli w kuchni, przedpokoju, łazience, pokoju gościnnym, dziecięcym czy sypialni.

Wyżej wspomniane, meble na indywidualne zamówienie można wykonać z różnego rodzaju materiałów oraz komponentów. Może to być brzoza, dąb, modrzew. Kolor mebli może być również indywidualnie ustalony z wykonawcą projektu. Warto wiedzieć, że drewno można pomalować na wymarzony kolor. Dużą popularnością cieszą się w tym momencie białe meble, takie, które pasują do skandynawskiego, chłodnego stylu. Natomiast, jeśli ktoś nie preferuje takiej kolorystyki, to wówczas może zdecydować się na inną. Może to być po prostu naturalny odcień brązu.

Jeśli chodzi o meble na indywidualne zamówienie, to można je wykonać zarówno do małego domu jak i dużego mieszkania. W takich meblach bez żadnego problemu można pomieścić sprzęt rtv oraz agd. Jest to bardzo wygodne oraz poręczne dla wszystkich domowników. Meble na wymiar są ciekawym rozwiązaniem, dzięki któremu można odmienić wygląd danego wnętrza. Co można zrobić w ramach takich mebli? Meblem na wymiar może być:

  • stół do jadalni lub salonu,
  • krzesło czy taboret,
  • duża szafa z pojemnymi półkami,
  • mała szafka z szufladami,
  • komoda,
  • barek do kuchni.

Ważne jest to, że meble na indywidualne zamówienie oferują szereg możliwości. To właśnie dzięki nim można dobrze zagospodarować przestrzeń. W takich meblach można umieścić na przykład zmywarkę, pralkę czy nawet lodówkę. Cała zabudowa wówczas będzie pięknie się prezentowała w domu i mieszkaniu. W meblach na wymiarach można samodzielnie ustalić jakie chce się mieć fronty czy obicia. Szafki mogą być dowolnie otwierane od lewej strony do prawej bądź też i odwrotnie. Szuflady również w sposób dowolny mogą być wykonane. Mogą one mieć różną głębokość i szerokość.

Meble na indywidualne zamówienie mogą łączyć w sobie różnego rodzaju komponenty. Z całą pewnością ciekawym połączeniem może być użycie elementów drewnianych na przykład w zgranym duecie ze stalowym, eleganckim wykończeniem. Meble również mogą posiadać więcej niż jeden kolor. Wspaniale wyglądają białe szafki połączone z czarnymi, tak zwany black and white. Meble mogą być również wykonane z płyty mdf. W zależności od użytego komponentu, będzie się miało inną cenę za umeblowanie.

Warto również wiedzieć, że meble na indywidualne zamówienie znajdują również szerokie zastosowanie w lokalach biurowych. To właśnie tam pozwolą one na dobre rozplanowanie przestrzeni. Szafki mogą być wygodnie montowane na ścianie, tak aby zajmowały one jak najmniej miejsca. Coraz więcej pracodawców decyduje się na takie rozwiązanie w swoim lokalu.

Poznaj szczegóły odwiedzając strony:

Ściany tapicerowane na wymiar

Nowoczesne meble wypoczynkowe na zamówienie