Jak poprawić swoją urodę?

poSposobów na poprawę swojej urody jest wiele. Często powszechnie znane metody nie są zawsze skuteczne, takie jak odpowiednia dieta, odpowiednia aktywność fizyczna. Czasem trzeba jednak zastosować bardziej radykalne rozwiązania. Tak, gdzie wymienione sposoby się nie sprawdziły, z pomocą może przyjść lifting twarzy. Jest to co prawda zabieg inwazyjny, jednakże obarczony niewielkim ryzykiem. Efekty uzyskane takim liftingiem są zauważalne w ciągu kilku dni po zabiegu, gdy zostaną zdjęte szwy i znikną mogące pojawić się lekkie obrzęki. Dobrze wykonany zabieg pozwala na uzyskanie efektu odmłodzenia o kilka, a nawet kilkanaście lat.

Czy taki zabieg jest bezpieczny?

Zdecydowanie tak. Lifting twarzy związany jest z pewną ingerencją chirurgiczną, jednakże zwyczajowo jej zakres ogranicza się do wykonania nacięcia, uformowania i odpowiedniego naciągnięcia skóry. Proces ten wiąże się więc z przecięciem tkanki, w efekcie czego muszą zostać założone szwy. Wbrew powszechnym obawom, po zabiegu liftingu twarzy nie pozostają widoczne blizny. Te powstałe po profesjonalnie wykonanym zabiegu są niewielkie i tak umiejscowione, by nie były wręcz dostrzegalne. Klinika, w które będzie dokonywany zabieg, powinna przedstawić wszelkie niedogodności i zagrożenia z tym związane. Procedury takie na pewno obowiązują w Warszawskiej klinice chirurgii plastycznej http://klinikagrzesiak.pl/ . Ryzyko wystąpienia powikłań jest zawsze szacowane indywidualnie, w zależności od stanu zdrowia danej osoby. Bardzo często jednak nie ma większych przeciwskazań do tego typu zabiegów.

Jakie są korzyści takiego zabiegu?

Poza dobrym samopoczuciem pacjentki, lifting twarzy może przynieść wiele korzyści. Odświeżenie wyglądu tyczy się tylko sfery wizualnej, dalsze korzyści dotyczą struktur gołym okiem niewidocznych. Naciągnięta skóra jest lepiej ukrwiona, bardziej elastyczna. Dodatkowo po dobrze wykonanym zabiegu poprawia się znacznie kondycja psychiczna. Pacjentka czuje się atrakcyjniejsza, jest bardziej przebojowa i optymistyczniej patrzy na życie. Wykonując lifting w ramach działań pobocznych można wykonać także inne zabiegi, takie chociażby jak odsysanie tkanki tłuszczowej z okolic podbródka czy też korekcję powiek.